Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: more
vi: thêm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Display
vi: Hiển thị

en: Notes
vi: Ghi chú

en: All
vi: Tất cả

en: Block
vi: Khối

en: Page
vi: Trang

en: Installed correctly
vi: Đã cài đặt chính xác

en: Defaults
vi: Các mặc định

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang
