Semantic UI (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (41 entries)

en: Home
af: Tuis

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Confirm
af: Bevestig

en: Remove
af: Verwyder

en: Comments
af: Kommentaar

en: Search
af: Soek

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: edit
af: redigeer

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Create
af: Skep

en: Last post
af: Laaste pos

en: Block
af: Blok

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Warning
af: Waarskuwing

en: reply
af: beantwoord

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: View user profile.
af: Bekyk gebruikersprofiel

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: Apply
af: Pas toe

en: @user's picture
af: @user se prentjie

en: Search form
af: Soekvorm
