Semantic UI (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (47 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Remove
az: Çıxart

en: Comments
az: Şərhlər

en: Search
az: Axtarış

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: edit
az: redaktə et

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Error
az: Səhv

en: Create
az: Yaradıldı

en: Last post
az: Son post

en: Block
az: Blok

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: View user profile.
az: İstifadəçi profilinə baxın.

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Info
az: Məlumat

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: No blocks in this region
az: Bu bölgədə blok yoxdur

en: Search form
az: Axtarış forması

en: Status message
az: Status mesajı

en: The block cannot be placed in this region.
az: Blok bu bölgəyə yerləşdirilə bilməz.
