Semantic UI (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (64 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Comments
be: Каментары

en: Search
be: Пошук

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: edit
be: рэдагаваць

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Region
be: Рэгіён

en: Configure
be: Правіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Error
be: Памылка

en: Create
be: Стварыць

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Block
be: Блок

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Warning
be: Увага

en: Forum
be: Форум

en: reply
be: адказаць

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: View user profile.
be: Прагляд профіля карыстальніка.

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Your search yielded no results
be: Пошук не даў вынікаў

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: Info
be: Інфармацыя

en: You are here
be: Вы тут

en: Apply
be: Ужыць

en: Go to page @number
be: Перайсці на старонку @number

en: @user's picture
be: @user малюнак карыстальніка

en: Restore
be: Аднавіць

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Username or e-mail address
be: Імя карыстальніка або адрас электроннай пошты

en: @current of @max
be: @current з @max

en: Drag to re-order
be: Перацягнуць для паўторнага заказу

en: No blocks in this region
be: У гэтым рэгіёне няма блокаў

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
be: Гэтыя дазволы адпавядаюць ролі "зарэгістраваны карыстальнік".

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: The block cannot be placed in this region.
be: Блок не можа быць размешчаны ў гэтым рэгіёне.

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
