Semantic UI (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (54 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Remove
bg: Премахни

en: Comments
bg: Коментари

en: Search
bg: Търси

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: edit
bg: редактирай

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Region
bg: Област на сайта

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Email
bg: Е-поща

en: Error
bg: Грешка

en: Create
bg: Създаване

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Block
bg: Блокирай

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Forum
bg: Форум

en: reply
bg: отговор

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: View user profile.
bg: Виж потребителския профил

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Apply
bg: Търси

en: Go to page @number
bg: Към страница @number

en: @user's picture
bg: снимка на @user

en: Restore
bg: Възстанови

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Username or e-mail address
bg: Потребителско име или имейл адрес

en: Drag to re-order
bg: Влачи за промяна на подредбата

en: No blocks in this region
bg: Няма блокове в тази зона

en: Search form
bg: Форма за търсене

en: (active tab)
bg: (активен раздел)

en: Status message
bg: Статус съобщение
