Semantic UI (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (59 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: reply
bo: ལན་འདེབས

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: View user profile.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ངོ་སྤྲོད་ཀློག་པ།

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Your search yielded no results
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་བཤེར་ལ་མཇུག་འབྲས་གང་ཡང་ཐོན་མ་ཐུབ

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Go to page @number
bo: དྲ་ངོས་@number་ལ་སྐྱོད་པ

en: @user's picture
bo: @user་ཡི་པར

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Username or e-mail address
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་ངམ་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང

en: @current of @max
bo: @max་ནས་@current

en: No blocks in this region
bo: གནས་ཁུལ་འདི་རུ་ལྷུ་ལག་མེད

en: Search form
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་གནས

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
bo: སྤྱོད་དབང་འདི་ཆོག་མཆན་ཐོབ་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་འགན་ནུས་ནས་རྒྱུད་འཛིན་བྱས་པ་རེད།

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: The block cannot be placed in this region.
bo: ལྷུ་ལག་དེ་གནས་ཁུལ་འདིའི་ནང་དུ་འཇོག་མི་ཐུབ།

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ
