Semantic UI (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (40 entries)

en: Home
bs: Početna

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Remove
bs: Ukloni

en: Comments
bs: Komentari

en: Search
bs: Pretraga

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: edit
bs: izmijeni

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Error
bs: Greška

en: Last post
bs: Zadnji post

en: Block
bs: Blok

en: reply
bs: odgovori

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: View user profile.
bs: Pogledaj korisnički profil.

en: Search results
bs: Rezultati pretrage

en: Your search yielded no results
bs: Vaša pretraga nije dala nikakve rezultate

en: Topics
bs: Teme

en: Posts
bs: Postovi

en: Apply
bs: Primjeni

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: @current of @max
bs: @current od @max

en: Drag to re-order
bs: Povuci za razmještaj.

en: No blocks in this region
bs: Nema blokova u ovom regionu

en: Search form
bs: Forma za pretragu
