Semantic UI (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (48 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Remove
eo: Forigu

en: Comments
eo: Komentoj

en: Search
eo: Serĉu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: edit
eo: redakti

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Region
eo: Regiono

en: Configure
eo: Agordu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Error
eo: Eraro

en: Create
eo: Kreu

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Block
eo: Bloko

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Forum
eo: Forumo

en: reply
eo: respondu

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: View user profile.
eo: Rigardu uzantan profilon.

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Your search yielded no results
eo: Via serĉo trovis nenion

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Apply
eo: Apliku

en: Go to page @number
eo: Iru al paĝo @number

en: @user's picture
eo: bildo de @user

en: Username or e-mail address
eo: Uzantnomo aŭ retpoŝtadreso.

en: Drag to re-order
eo: Trenu por reordigi

en: No blocks in this region
eo: Neniuj blokoj en ĉi tiu regiono

en: Search form
eo: Serĉformularo
