Semantic UI (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (64 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Confirm
et: Kinnita

en: Remove
et: Eemalda

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Search
et: Otsing

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: edit
et: muuda

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Region
et: Regioon

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Error
et: Viga

en: Create
et: Loo

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Block
et: Plokk

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Warning
et: Hoiatus

en: OK
et: Olgu

en: Forum
et: Foorumi teema

en: reply
et: vasta

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Apply
et: Rakenda

en: Go to page @number
et: Mine lehele @number

en: @user's picture
et: Kasutaja @user pilt

en: Restore
et: Taastamine

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Username or e-mail address
et: Kasutajanimi või meiliaadress

en: @current of @max
et: @current / @max

en: Drag to re-order
et: Lohista järjestuse muutmiseks

en: No blocks in this region
et: Selles regioonis ei ole plokke

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
et: See õigus tuleneb sisseloginud kasutaja rollist.

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Status message
et: Olekuteade

en: The block cannot be placed in this region.
et: Plokki ei ole võimalik sellesse regiooni paigutada.

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
