Semantic UI (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (62 entries)

en: Home
eu: Azala

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Search
eu: Bilatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: edit
eu: editatu

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Region
eu: Atal

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Email
eu: Eposta

en: Error
eu: Errorea

en: Create
eu: Sortu

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Block
eu: Blokea

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Warning
eu: Kontuz

en: OK
eu: Ados

en: Forum
eu: Foroa

en: reply
eu: erantzun honi

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: View user profile.
eu: Ikusi erabiltzailearen profila.

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Your search yielded no results
eu: Zure bilaketak ez du emaitzarik lortu

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Info
eu: Informazioa

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Add Comment
eu: Gehitu iruzkina

en: Apply
eu: Ezarri

en: Go to page @number
eu: Joan @number orrira

en: @user's picture
eu: %user(r)en irudia

en: Restore
eu: Leheneratu

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Username or e-mail address
eu: Erabiltzaile izena edo posta-e helbidea

en: Drag to re-order
eu: Arrastatu birantolatzeko

en: No blocks in this region
eu: Blokerik ez atal honetan

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
