Semantic UI (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (65 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Remove
gl: Quitar

en: Comments
gl: Comentarios

en: Search
gl: Buscar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: edit
gl: editar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Region
gl: Área

en: Configure
gl: Configurar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Error
gl: Erro

en: Create
gl: Crear

en: Last post
gl: Última entrada

en: Block
gl: Bloque

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Warning
gl: Alerta

en: OK
gl: Aceptar

en: Forum
gl: Foro

en: reply
gl: responder

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: View user profile.
gl: Ver o perfil de usuario/a.

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Your search yielded no results
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: Info
gl: Información

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Apply
gl: Aplicar

en: Go to page @number
gl: Ir á páxina @number

en: @user's picture
gl: Imaxe de @user

en: Restore
gl: Restaurar

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Username or e-mail address
gl: Nome de usuario ou enderezo de correo-e

en: @current of @max
gl: @current de @max

en: Drag to re-order
gl: Arrastre para reordenar

en: No blocks in this region
gl: Non hai bloques nesta rexión

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
gl: Este permiso é herdado do rol de usuario rexistrado.

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: The block cannot be placed in this region.
gl: O bloque non pode ser colocado nesta rexión.

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
