Semantic UI (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (37 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Search
ka: ძიება

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Create
ka: შექმნა

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Forum
ka: ფორუმი

en: reply
ka: პასუხი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Your search yielded no results
ka: ვერაფერი მოიძებნა.

en: Posts
ka: პოსტები

en: Info
ka: ინფო

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ
