Semantic UI (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (41 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Error
my: အမှား

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: reply
my: ပြန်လည်ဆွေးနွေးရန်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: View user profile.
my: Profile ကိုကြည့်ရန်

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: Your search yielded no results
my: သင့်ရှာဖွေသည့်အကြောင်းအရာအတွက် ရလာဒ်မရှိပါ/ ပြန်ကြားချက်များ မရရှိပါ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Go to page @number
my: စာမျက်နှာ @number  သို့သွားရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
