Semantic UI (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (60 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Remove
oc: Levar

en: Comments
oc: Comentaris

en: Search
oc: Recercar

en: Password
oc: Senhal

en: Weight
oc: Pes

en: edit
oc: modificar

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: Configure
oc: Configurar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Create
oc: Crear

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Block
oc: Blòt

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Warning
oc: Avertiment

en: OK
oc: D'acòrdi

en: reply
oc: respondre

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: View user profile.
oc: Veire lo perfil d'utilizaire.

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Apply
oc: Aplicar

en: Go to page @number
oc: Anar sus la pagina @number

en: @user's picture
oc: Retrait de @user

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Username or e-mail address
oc: Nom d'utilizaire o adreça electronica.

en: @current of @max
oc: @current sus @max

en: Drag to re-order
oc: Clicar-depausar per reorganizar

en: No blocks in this region
oc: Pas cap de blòt dins aquela region

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
oc: Aqueste dreit es ereitat del ròtle de l'utilizaire autentificat.

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: The block cannot be placed in this region.
oc: Lo blòt pòt pas èsser plaçat dins aquela region.

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
