Semantic UI (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (15 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: No blocks in this region
or: ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ବ୍ଲକ ନାହିଁ
