Semantic UI (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Remove
os: Схаф

en: Comments
os: Комментари

en: Search
os: Агуырд

en: Weight
os: Уæз

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
