Semantic UI (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (62 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Remove
pl: Usuń

en: Comments
pl: Komentarze

en: Search
pl: Szukaj

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: edit
pl: edytuj

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Error
pl: Błąd

en: Create
pl: Utwórz

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Block
pl: Blok

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: reply
pl: odpowiedz

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: View user profile.
pl: Wyświetl profil użytkownika.

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Your search yielded no results
pl: Nic nie znaleziono

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Info
pl: Informacja

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Go to page @number
pl: Przejdź do strony @number

en: @user's picture
pl: Obrazek użytkownika @user

en: Restore
pl: Przywróć

en: Rebuild
pl: Przebuduj

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Username or e-mail address
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: @current of @max
pl: @current z @max

en: Drag to re-order
pl: Chwyć, by zmienić kolejność

en: No blocks in this region
pl: Brak bloków w tym regionie

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
pl: Te uprawnienia są dziedziczone według roli zalogowanego użytkownika.

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: Status message
pl: Komunikat

en: The block cannot be placed in this region.
pl: Blok nie może być umieszczony w tym regionie.

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna
