Semantic UI (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (33 entries)

en: Home
ps: کور

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Confirm
ps: تاييد

en: Remove
ps: لركول

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Search
ps: لټون

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Help
ps: مرسته

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Region
ps: سيمه

en: Configure
ps: سازول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Error
ps: تیروتنه

en: Block
ps: غونډ

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Warning
ps: خبرتيا

en: OK
ps: سمه ده

en: Search results
ps: پایلې پلټون

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: Info
ps: مالومات

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام

en: Search form
ps: پلټون فورمه
