Semantic UI (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (64 entries)

en: Home
sk: Domov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Comments
sk: Komentáre

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: edit
sk: upraviť

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Email
sk: E-mail

en: Error
sk: Chyba

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Block
sk: Blok

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Warning
sk: Varovanie

en: Forum
sk: Fórum

en: reply
sk: odpovedať

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: View user profile.
sk: Zobraziť profil používateľa.

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Apply
sk: Použiť

en: Go to page @number
sk: Prejsť na stranu @number

en: @user's picture
sk: Obrázok používateľa @user

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Username or e-mail address
sk: Používateľské meno alebo e-mailová adresa

en: @current of @max
sk: @current z @max

en: Drag to re-order
sk: Potiahnutím zmeníte poradie

en: No blocks in this region
sk: Bez blokov v tejto oblasti

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
sk: Toto oprávnenie sa dedí z kategórie Prihlásený používateľ.

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Status message
sk: Stavová správa

en: The block cannot be placed in this region.
sk: Blok nemôže byť umiestnený v tomto regióne.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
