Semantic UI (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Confirm
sr: Потврди

en: Remove
sr: Уклони

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Region
sr: Регион

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Error
sr: Грешка

en: Block
sr: Блок

en: Footer
sr: Подножје

en: View user profile.
sr: Преглед профила корисника

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Drag to re-order
sr: Превуци да би преуредио

en: Status message
sr: Статусна порука
