Semantic UI (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (62 entries)

en: Home
sv: Hem

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Username
sv: Användarnamn

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Remove
sv: Ta bort

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Search
sv: Sök

en: Password
sv: Lösenord

en: Weight
sv: Vikt

en: edit
sv: redigera

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: Help
sv: Hjälp

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Email
sv: E-post

en: Error
sv: Fel

en: Create
sv: Skapa

en: Last post
sv: Senaste inlägg

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Warning
sv: Varning

en: reply
sv: svara

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: View user profile.
sv: Visa användarprofil.

en: Search results
sv: Sökresultat

en: Your search yielded no results
sv: Din sökning gav inget resultat

en: Topics
sv: Ämnen

en: Posts
sv: Inlägg

en: Info
sv: Information

en: You are here
sv: Du är här

en: Add Comment
sv: Lägg till kommentar

en: Apply
sv: Applicera

en: Go to page @number
sv: Gå till sida @number

en: @user's picture
sv: Bild för @user

en: Restore
sv: Återställ

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Username or e-mail address
sv: Användarnamn eller e-postadress

en: @current of @max
sv: @current av @max

en: Drag to re-order
sv: Drag för att ordna om

en: No blocks in this region
sv: Inga block i denna region

en: Search form
sv: Sökformulär

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
sv: Denna behörighet ärvs från rollen verifierad användare.

en: (active tab)
sv: (aktiv flik)

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: The block cannot be placed in this region.
sv: Blocket kan inte placeras i denna region.

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt
