Semantic UI (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (35 entries)

en: Home
am: ቤት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: edit
am: አስተካክል

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: Update
am: አዘምን

en: Region
am: ክልል

en: Configure
am: ውቀር

en: Email
am: ኢሜይል

en: Error
am: ስህተት

en: Block
am: ጥምር

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: View user profile.
am: የተጠቃሚ መገለጫዎችን ተመልከት።

en: Go to page @number
am: ወደ ገጽ @number ሂድ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: No blocks in this region
am: በዚህ ክልል ውስጥ ምንም ጥምር የለም
