Semantic UI (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (39 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Comments
ast: Comentarios

en: Search
ast: Guetar

en: Password
ast: Clave

en: Weight
ast: Pesu

en: edit
ast: editar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Region
ast: Rexón

en: Configure
ast: Configurar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Error
ast: Fallu

en: Create
ast: Crear

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Block
ast: Bloque

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: reply
ast: retrucar

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: View user profile.
ast: Amosar perfil del usuariu.

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta

en: Your search yielded no results
ast: La gueta nun dió con resultaos

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos
