Semantic UI (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Home
br: Degemer

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: Email
br: Chomlec'h postel
