Semantic UI (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (63 entries)

en: Home
ca: Inici

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Confirm
ca: Confirma

en: Remove
ca: Elimina

en: Comments
ca: Comentaris

en: Search
ca: Cerca

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: edit
ca: edita

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Region
ca: Regió

en: Configure
ca: Configura

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Create
ca: Crea

en: Last post
ca: Darrer article

en: Block
ca: Bloc

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Warning
ca: Avís

en: Forum
ca: Fòrum

en: reply
ca: respon

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Your search yielded no results
ca: La vostra cerca no ha tornat cap resultat.

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Apply
ca: Aplica

en: Go to page @number
ca: Vés a la pàgina @number

en: @user's picture
ca: imatge de @user

en: Restore
ca: Restaura

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Username or e-mail address
ca: Nom d'usuari o adreça de correu electrònic

en: @current of @max
ca: @current de @max

en: Drag to re-order
ca: Arrossegueu per canviar l'ordre

en: No blocks in this region
ca: Cap bloc en aquesta regió

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
ca: Aquest permís s'hereta del rol d'usuari autentificat.

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: The block cannot be placed in this region.
ca: No es pot posar el bloc en aquesta regió.

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
