Semantic UI (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (61 entries)

en: Home
cs: Domů

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Comments
cs: Komentáře

en: Search
cs: Hledat

en: Password
cs: Heslo

en: Weight
cs: Váha

en: edit
cs: upravit

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Configure
cs: Nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: Error
cs: Chyba

en: Create
cs: Vytvořit

en: Last post
cs: Poslední

en: Block
cs: Blok

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Warning
cs: Varování

en: Forum
cs: Fórum

en: reply
cs: odpovědět

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: View user profile.
cs: Zobrazit profil uživatele.

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: Topics
cs: Témata

en: Posts
cs: Příspěvků

en: You are here
cs: Jste zde

en: Apply
cs: Použít

en: Go to page @number
cs: Přejít na stranu @number

en: @user's picture
cs: Obrázek uživatele @user

en: Restore
cs: Obnova

en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Username or e-mail address
cs: Uživatelské jméno nebo e-mailová adresa

en: @current of @max
cs: @current z @max

en: Drag to re-order
cs: Pro přeskupení přetáhněte myší

en: No blocks in this region
cs: V této oblasti nejsou žádné bloky.

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
cs: Práva byla zděděna z ověřené uživatelské role.

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: The block cannot be placed in this region.
cs: Blok nemůže být umístěn do tohoto regionu.

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
