Semantic UI (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (63 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Comments
el: Σχόλια

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Weight
el: Βάρος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Region
el: Περιοχή

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Error
el: Σφάλμα

en: Create
el: Δημιουργία

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: OK
el: ΟΚ

en: Forum
el: Φόρουμ

en: reply
el: απάντηση

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: View user profile.
el: Προβολή προσωπικού προφίλ.

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Your search yielded no results
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Info
el: Πληροφορίες

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Go to page @number
el: πήγαινε στη σελίδα @number

en: @user's picture
el: Εικόνα @user

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Username or e-mail address
el: Όνομα λογαριασμού ή διεύθυνση e-mail

en: @current of @max
el: @current από @max

en: Drag to re-order
el: Μετακινήστε για ανακατάταξη

en: No blocks in this region
el: Δεν υπάρχουν μπλοκ σε αυτή την περιοχή

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
el: Αυτή η άδεια κληρονομήθηκε από τον ρόλο πιστοποιημένος χρήστης.

en: (active tab)
el: (ενεργή καρτέλα)

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: The block cannot be placed in this region.
el: Το μπλοκ δεν μπορεί να τοποθετηθεί σε αυτή την περιοχή.

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
