Semantic UI (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Remove
ga: Bain

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Go to page @number
ga: Téigh chuig leathanach @number

en: Username or e-mail address
ga: Ainm úsáideora nó seoladh ríomhphoist
