Semantic UI (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (33 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Weight
gu: તરલતા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Error
gu: ભુલ

en: Create
gu: બનાવો

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: reply
gu: જવાબ આપો

en: Search results
gu: પરિણામો શોધો

en: Topics
gu: વિષયો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: No blocks in this region
gu: આ ક્ષેત્ર મા કોઈ વિભાગો નથી

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
