Semantic UI (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (64 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Confirm
he: אישור

en: Remove
he: הסרה

en: Comments
he: תגובות

en: Search
he: חיפוש

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: edit
he: עריכה

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Region
he: איזור

en: Configure
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Error
he: שגיאה

en: Create
he: יצירה

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Block
he: בלוק

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Warning
he: אזהרה

en: Forum
he: פורום

en: reply
he: תשובה

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: View user profile.
he: צפיה בפרופיל משתמש

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Your search yielded no results
he: חיפוש זה לא הניב תוצאות

en: Topics
he: נושאים

en: Posts
he: הודעות

en: Info
he: מידע

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Apply
he: החל

en: Go to page @number
he: עבור לעמוד @number

en: @user's picture
he: התמונה של @user

en: Restore
he: שחזור

en: Rebuild
he: בנה מחדש

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Username or e-mail address
he: כינוי או כתובת דואר אלקטרוני

en: @current of @max
he: @current מתןך @max

en: Drag to re-order
he: גרירה לסידור מחדש

en: No blocks in this region
he: אין בלוקים באיזור זה

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: The block cannot be placed in this region.
he: לא ניתן למקם את הבלוק באיזור זה

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
