Semantic UI (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (62 entries)

en: Home
hr: Početna

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Remove
hr: Ukloni

en: Comments
hr: Komentari

en: Search
hr: Pretraga

en: Password
hr: Lozinka

en: Weight
hr: Težina

en: edit
hr: uredi

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Region
hr: Regija

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Email
hr: E-pošta

en: Error
hr: Greška

en: Create
hr: Stvori

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Block
hr: Blok

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Warning
hr: Upozorenje

en: OK
hr: U redu

en: reply
hr: odgovori

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: View user profile.
hr: Vidi korisnikov profil

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Your search yielded no results
hr: Nema rezultata za traženu pretragu

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Apply
hr: Primjeni

en: Go to page @number
hr: Idi na stranicu @number

en: @user's picture
hr: Slika korisnika @user

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Username or e-mail address
hr: Korisničko ime ili adresa e-pošte

en: @current of @max
hr: @current od @max

en: Drag to re-order
hr: Povucite kako bi prerasporedili

en: No blocks in this region
hr: Nema blokova u ovoj regiji

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
hr: Ovo dopuštenje je naslijeđeno iz korisničke uloge.

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: The block cannot be placed in this region.
hr: Blok ne može biti postavljen u ovu regiju.

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
