Semantic UI (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Block
ht: Blòk

en: Footer
ht: Pye paj

en: Apply
ht: Aplike

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Status message
ht: Mesaj sou eta
