Semantic UI (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (42 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Search
hy: Որոնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error
hy: Սխալ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Block
hy: Բլոկ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Forum
hy: Ֆորում

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Info
hy: Ինֆո

en: @user's picture
hy: @user-ի նկարը

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: No blocks in this region
hy: Այս ռեգիոնում բլոկեր չկան

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: The block cannot be placed in this region.
hy: Բլոկը հանարավոր չէ տեղադրել այս ռեգիոնում:
