Semantic UI (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (55 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Remove
jv: Buwang

en: Comments
jv: Komèntar

en: Search
jv: Goléki

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: edit
jv: sunting

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Error
jv: Salah

en: Create
jv: Gawé

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: Block
jv: Blok

en: Warning
jv: Weling

en: reply
jv: mbalesi

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: View user profile.
jv: Tampilna profil panganggo.

en: Search results
jv: Kasilé golékan

en: Your search yielded no results
jv: Panggolékan Sampéyan ora ana kasilé

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Go to page @number
jv: Nang kaca @number

en: @user's picture
jv: Foto @user's

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Username or e-mail address
jv: Jeneng panganggo utawa alamat e-mail

en: @current of @max
jv: @current saka @max

en: Drag to re-order
jv: Gérédi kanggo ngurutaké

en: No blocks in this region
jv: Ora ānā blok nang region iki

en: Search form
jv: Form panggolèkan

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
jv: Kawenangan iki turunan sākā parāgā panganggo kedaftar.

en: (active tab)
jv: (tab aktif)

en: Status message
jv: Status pesen

en: The block cannot be placed in this region.
jv: Blok ora bisa diséléhaké nang region iki.

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
