Semantic UI (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (47 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Confirm
kk: Растау

en: Remove
kk: Өшіру

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Search
kk: Іздестіру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: edit
kk: түзету

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Update
kk: Жанарту

en: Region
kk: Аумақ

en: Configure
kk: Баптау

en: Error
kk: Қате

en: Create
kk: Қосу

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Block
kk: Блок

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Forum
kk: Форум

en: reply
kk: жауап беру

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Go to page @number
kk: @number параққа көшу

en: @user's picture
kk: @user'ның сүреті

en: Username or e-mail address
kk: Қолданушы аты және e-mail мекенжайы

en: Drag to re-order
kk: Ретін ауыстыру үшін тінтуірмен орнын ауыстыра салыңыз

en: No blocks in this region
kk: Бұл ауданда блоктар жоқ

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Status message
kk: Статус хабарламасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
