Semantic UI (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (62 entries)

en: Home
km: ដើម

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Remove
km: យកចេញ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Region
km: តំបន់

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Error
km: កំហុស

en: Create
km: បង្កើត

en: Last post
km: ការ​ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Block
km: ប្លុក

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Forum
km: វេទិកា

en: reply
km: ​ឆ្លើយ​តប

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: View user profile.
km: មើល​ទម្រង់​អ្នក​ប្រើ ។

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Your search yielded no results
km: ការ​ស្វែងរក​របស់​អ្នក​គ្មាន​លទ្ធផល

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Go to page @number
km: ទៅ​ទំព័រ​ទី​ @number

en: @user's picture
km: រូបភាព​របស់ @user

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Username or e-mail address
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ ឬ​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Drag to re-order
km: អូស​ដើម្បី​ធ្វើ​លំដាប់​ឡើងវិញ

en: No blocks in this region
km: គ្មាន​ប្លុក​ក្នុង​តំបន់​នេះទេ

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
km: សិទ្ធិ​នេះ​ត្រូវ​បានទទួល​បន្ត​ពី​តួនាទី​អ្នក​ប្រើ​ដែល​បាន​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: The block cannot be placed in this region.
km: មិន​អាច​ដាក់​ប្លុក​នៅ​ក្នុង​តំបន់​នេះ​បាន​ទេ ។

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
