Semantic UI (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (65 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Comments
lt: Komentarai

en: Search
lt: Paieška

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: edit
lt: redaguoti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Region
lt: Sritis

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Error
lt: Klaida

en: Create
lt: Kurti

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Block
lt: Blokas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: OK
lt: Gerai

en: Forum
lt: Forumas

en: reply
lt: atsakyti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Info
lt: Informacija

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: @user's picture
lt: @user nuotrauka

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Username or e-mail address
lt: Vardas arba el. pašto adresas

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Drag to re-order
lt: Tempkite pertvarkymui

en: No blocks in this region
lt: Nėra blokų šioje srityje

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
lt: Šios teisės yra paveldėtos iš prisijungusio nario rolės.

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: The block cannot be placed in this region.
lt: Šiame regione blokai negali būt talpinami.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
