Semantic UI (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (60 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Comments
lv: Komentāri

en: Search
lv: Meklēt

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: edit
lv: labot

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Region
lv: Reģions

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Error
lv: Kļūda

en: Create
lv: Izveidot

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Block
lv: Bloks

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Forum
lv: Forums

en: reply
lv: atbildēt

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Go to page @number
lv: Doties uz @number. lapu

en: @user's picture
lv: Lietotāja @user attēls

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Username or e-mail address
lv: Lietotājvārds vai e-pasta adrese

en: Drag to re-order
lv: Velciet, lai kārtotu

en: No blocks in this region
lv: Nav bloku šajā reģionā.

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: The block cannot be placed in this region.
lv: Bloku nevar pievienot ievietot šajā reģionā.

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
