Semantic UI (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (20 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Remove
mg: Esory

en: Comments
mg: Heviteny

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Search form
mg: Fikarohana

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
