Semantic UI (7.x-1.0) - en to mk translation catalogue (13 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Confirm
mk: Потврда

en: Remove
mk: Одстрани

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Help
mk: Помош

en: Add
mk: Додај

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно
