Semantic UI (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (35 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Remove
mn: Устгах

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Search
mn: Хайх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: edit
mn: засварлах

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Region
mn: Бүс

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Error
mn: Алдаа

en: Block
mn: Хавтан

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: reply
mn: хариулах

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: View user profile.
mn: Хэрэглэгчийн мэдээлэл харах

en: Your search yielded no results
mn: Таны хайлт үр дүнгүй гарлаа

en: Go to page @number
mn: @number хуудас руу
