Semantic UI (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (40 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Remove
mr: काढा

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Search
mr: शोध

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Weight
mr: मुल्य

en: edit
mr: संपादन

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Email
mr: ईमेल

en: Error
mr: तृटी

en: Last post
mr: शेवटचे प्रकाशन

en: Block
mr: भाग

en: Forum
mr: चर्चा

en: reply
mr: प्रतिसाद

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: View user profile.
mr: सदस्याबद्दल माहिती पहा

en: Search results
mr: शोध परिणाम

en: Your search yielded no results
mr: तुमच्या शोधातून कसलेच निष्पण्ण झाले नाही.

en: Topics
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: Go to page @number
mr: @number या पानावर जा

en: @user's picture
mr: @userचे चित्र

en: Rebuild
mr: पुनर्बांधणी

en: Search form
mr: शोध
