Semantic UI (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (53 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Create
ne: सिर्जना

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Block
ne: ब्लक

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Warning
ne: चेतावनी

en: OK
ne: ठिक छ

en: Forum
ne: फोरम

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Topics
ne: विषय

en: Info
ne: जानकारी

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Go to page @number
ne: @number पृष्ठमा जानुहोस्

en: @user's picture
ne: @user को तस्विर

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Username or e-mail address
ne: प्रयोगकर्ताको नाम वा ईमेल ठेगाना

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
