Semantic UI (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (63 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Comments
nl: Reacties

en: Search
nl: Zoeken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Weight
nl: Gewicht

en: edit
nl: bewerken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Region
nl: Gebied

en: Configure
nl: Instellen

en: Email
nl: E-mail

en: Error
nl: Fout

en: Create
nl: Aanmaken

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Block
nl: Blok

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: reply
nl: beantwoorden

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Posts
nl: Berichten

en: You are here
nl: U bent hier

en: Apply
nl: Toepassen

en: Go to page @number
nl: Ga naar pagina @number

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: Restore
nl: Herstellen

en: Rebuild
nl: Opnieuw bouwen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Username or e-mail address
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: @current of @max
nl: @current van @max

en: Drag to re-order
nl: Slepen om de volgorde te wijzigen

en: No blocks in this region
nl: Dit gebied bevat geen blokken

en: Search form
nl: Zoekveld

en: permalink
nl: Kaartlink

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
nl: Dit toegangsrecht is overgenomen van de rol 'geverifieerde gebruiker'.

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Status message
nl: Statusbericht

en: The block cannot be placed in this region.
nl: Het blok kan niet worden geplaatst in dit gebied.

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Search ...
nl: Zoeken...
