Semantic UI (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (20 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: edit
se: rievdda

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Search results
se: Ohcanbohtosat

en: Your search yielded no results
se: Du ohcamis eai lean bohtosat

en: Topics
se: Fáttát

en: Go to page @number
se: Mana @number siidui
