Semantic UI (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Home
si: නිවස

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Help
si: සහාය

en: Error
si: දෝෂය

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›
