Semantic UI (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (50 entries)

en: Home
sl: Domov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Remove
sl: Odstrani

en: Comments
sl: Komentarji

en: Search
sl: Išči

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: edit
sl: uredi

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Region
sl: Regija

en: Configure
sl: Nastavi

en: Error
sl: Napaka

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Block
sl: Blok

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Warning
sl: Opozorilo

en: reply
sl: odgovori

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: Info
sl: Podatki

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Go to page @number
sl: Pojdi na stran %number

en: @user's picture
sl: Slika za %user

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Username or e-mail address
sl: Uporabniško ime ali e-poštni naslov

en: Drag to re-order
sl: Preuredi z vlečenjem

en: No blocks in this region
sl: V tem področju ni blokov

en: Search form
sl: Iskalnik
