Semantic UI (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (47 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Remove
sq: Hiq

en: Comments
sq: Komente

en: Search
sq: Kërko

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: edit
sq: ndrysho

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Update
sq: Rifresko

en: Region
sq: Sektori

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Error
sq: Gabim

en: Create
sq: Krijo

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Block
sq: Bllokuar

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Forum
sq: Forumi

en: reply
sq: përgjigju

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: View user profile.
sq: Shfaq profilin e përdoruesit.

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit

en: Your search yielded no results
sq: Kërkimi juaj nuk dha asnjë rezultat

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: Go to page @number
sq: Shko tek faqja @number

en: @user's picture
sq: Foto e @user

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: Username or e-mail address
sq: Emri i përdoruesit ose adresa e-mail

en: Drag to re-order
sq: Tërhiq për të rirenditur

en: No blocks in this region
sq: Asnjë bllok në këtë sektor

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
