Semantic UI (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (40 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Password
ug: پارول

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Header
ug: بەت بېشى

en: OK
ug: جەزملەش

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: reply
ug: ئىنكاس

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: View user profile.
ug: ئەزا ئارخىبىنى كۆرۇش

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Your search yielded no results
ug: ھىچنىمىنى تاپالمىدى

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: @user's picture
ug: user نىڭ باش سۈرىتى@

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Username or e-mail address
ug: ئەزا نامى ياكى ئې-خەت ئادرىسى

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى
