Semantic Views (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: List
bs: Izlistaj

en: None
bs: Nijedan

en: Fields
bs: Polja

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Ordered list
bs: Uređena lista

en: Unordered list
bs: Neuređena lista

en: Displays rows one after another.
bs: Prikaži redove jedan ispod drugog.

en: Displays the fields with an optional template.
bs: Prikaži polja sa opcionalnim predloškom.
